Teksty na strony www

Wspieramy przedsiębiorców w komunikacji z potencjalnymi klientami. Wypełniamy firmowe strony treścią, która od momentu publikacji pracuje dla Ciebie nawet, kiedy śpisz.

Dlaczego warto zadbać o treści na stronach internetowych?

Treści na stronie (content) mają przyciągnąć uwagę odbiorcy i zatrzymać ją na tyle długo, aż ten wykona akcję pożądaną przez właściciela strony. Decyzja następuje bardzo szybko. Według badań, większość wizyt trwa zaledwie kilka sekund – potem albo klient znajduje to, czego chce i zostaje na stronie – albo nie znajduje i szybko ją opuszcza. Dlatego przekaz powinien być jasny i dostosowany do grupy odbiorców.

Jak jest rola tekstów na firmowej stronie internetowej?

  • Przedstawiają profil firmy i jej specjalizację
  • Informują o oferowanych usługach, produktach, warunkach współpracy
  • Budują u odbiorców pozytywne wrażenie na temat firmy
  • Kierują do wykonania określonej akcji (np. zakup, kontakt, rejestracja w serwisie)

Jak przygotowujemy content?

Najpierw dokładnie słuchamy Klienta i zadajemy dodatkowe pytania. Jakie podstrony mają być wypełnione treścią? Jaki jest cel ich publikacji? Kim są docelowi odbiorcy? Jakiej akcji od nich oczekujemy? Następnie kompletujemy informacje potrzebne do napisania zamówionych tekstów. Potem przygotowujemy i przesyłamy propozycje treści, którą na koniec poddajemy ewentualnej modyfikacji pod kątem uwag Zamawiającego.

Zamów teksty na www, jeśli:

  • Pisanie tekstów znajduje się poza Twoimi mocnymi stronami lub brakuje Ci czasu na ich przygotowanie
  • Oczekujesz rzetelnej usługi wykonanej przez ludzi, którzy piszą zawodowo

Do tej pory pracowaliśmy m. in. dla: pośredników w obrocie międzynarodowym, jubilerów, prawników i doradców podatkowych, dostawców usług informatycznych, właścicieli sklepów internetowych, psychologów, wykonawców instalacji elektronicznych, audytorów bezpieczeństwa… Dla Ciebie też możemy. Twoja strona zasługuje na dobrze napisane zdania, które ułatwią kontakt z klientami. Skontaktuj się z nami, żeby omówić szczegóły.