O nas

ProFree, czyli kto?
Jesteśmy zespołem, który napisze Twój sukces. Za pomocą tekstów marketingowych pomożemy Ci sprzedać więcej produktów i usług. Zbudujemy Twoją markę dzięki artykułom eksperckim i PR. Zaciekawimy gości Twojego bloga i przekażemy im rzetelne informacje  w formie poradnika. Stworzymy dla Ciebie stronę internetową i zapełnimy ją treścią, która przyciągnie uwagę i skłoni odbiorców do działania.  Samym słowem.

Dzięki znajomości różnych branż i współpracy ze specjalistami z pokrewnych nam dziedzin – nic, co można napisać, nie jest nam obce.

Założyciele ProFree:

Michał Mucha
Copywriter, storyteller. Wcześniej redaktor, specjalista ds. marketingu i PR, pracownik wydawnictwa. Koordynuje zespołem, pozyskuje kontrakty i dba o ich prawidłową realizację. A przede wszystkim pisze – od specjalistycznych artykułów prawniczych (zgodnie z wykształceniem), po opowiadania fantasy i scenariusze do gier fabularnych (w czasie wolnym). Lubi wyzwania i to nie tylko te, którym może podołać siedząc przed komputerem. Wiosłuje w kajaku, biega, chodzi z plecakiem po górach. Hobbystycznie tworzy też projekty gier planszowych i karcianych.

Kamil Mucha
Copywriter, web content developer, specjalista ds. marketingu internetowego. Dzięki szerokiej i stale rozszerzanej wiedzy o marketingu on-line tworzy optymalne teksty sprzedażowe.  Pisze też poradniki, zapełnia treścią strony www i koordynuje ich tworzenie. Ceni prosty, czytelny przekaz i dba o niego w kontakcie z klientami oraz w tworzonych tekstach. Z wykształcenia i zamiłowania turysta. W wolnych chwilach pichci kilkudaniowe obiady i uczy się wspinać.