Referencje

Referencje - Gabafi Sp. z o.o.

Referencje - Seodot

Treść na strony internetowe – Masz w swojej ofercie coś bardzo dobrego, ale musisz przybliżyć to potencjalnym klientom. Wyjaśnić im:  jak działa, jakie daje korzyści, kto już z tego korzysta i co dzięki temu osiągnął. Warto wówczas podeprzeć się wysokiej jakości tekstem opartym o rzetelne materiały. Treść taką stale przygotowujemy między innymi dla portalu Ekofachowcy.pl, który promuje energię odnawialną i pomaga uzyskać dotacje na instalacje przyjazne dla środowiska. Zawartość firmowych stron www przygotowaliśmy między innymi dla firm Solander (specjalistyczne rozwiązania informatyczne), ITAuditor (audyty bezpieczeństwa systemów zarządzania informacją), P.U.H. Hesta (strony peltier.pl, e-pda.pl, treści broszur i katalogów) oraz dla Sieci Salonów Fryzjerskich Berendowicz&Kublin (cykl artykułów zachęcających adeptów fryzjerstwa do wzięcia udziału w szkoleniach Akademii B&K).

Artykuły popularne, ciekawostki i newsy – Ciekawa treść przyciąga uwagę, uwaga generuje wejścia na stronę, a stąd już prosta droga do sprzedaży własnych produktów lub miejsca dla reklamodawców. Może się jednak zdarzyć, że mimo posiadanej wiedzy nie masz czasu przygotować ciekawostek na swoje strony. W takich sytuacjach, chętnie pomożemy, przygotowując interesujące materiały - podobnie jak to było w przypadku współpracy z właścicielami portali: Smartword.pl (lifehacking), Netmedyk.pl (wyszukiwarka lekarzy) czy TTG.com.pl (wiadomości związane z turystyką).

Prowadzenie bloga specjalistycznego – Prowadzisz poważną działalność w wymagającej branży i chcesz publikować treści z nią związane? Możesz śmiało powierzyć to copywriterom Profree. Tak uczyniło między innymi warszawskie biuro rachunkowe Gabafi sp. z o.o. Od 2014 roku przygotowujemy artykuły i newsy dotyczące prawa podatkowego spełniając standardy wyznaczone przez doświadczonego doradcę podatkowego oraz prezesa kilku spółek.

Opisy produktów i kategorii – Klient chce wiedzieć coś więcej o produkcie, który kupuje. Potrzebuje, by ktoś przekonał go do zakupu w sposób nienachalny i profesjonalny. Rolę sprzedawcy w sklepie internetowym spełniają dobre zdjęcia i opisy produktów. Te, które przygotowywał zespół Profree.pl, promują między innymi produkty AGD sprzedawane pod markami Camry, Adler i Mesko. Tworzyliśmy też zoptymalizowane pod kątem SEO opisy kamer i rejestratorów dla sklepu internetowego Napad.pl.

Masowe przygotowanie treści – Chcesz, by wyszukiwarka Google kierowała do twojej strony? Potrzebujesz wartościowej treści? Jeśli działasz w konkurencyjnej branży, potrzebujesz jej całkiem sporo. Dzięki koordynacji grupy SEO-writerów, możemy zapewnić Ci obsługę równie dobrą jak wyspecjalizowanemu w pozycjonowaniu stron przedsiębiorstwu SEOdot.pl. Tylko w 2015 roku przygotowaliśmy dla tej jednej firmy treść o łącznej objętości ponad 3 000 000 znaków. Wcześniej dostarczaliśmy masowe treści m. in. dla firm: Agnat sp. z o.o. (Domena.pl), OnlineAd, Selfinternet, Trustnet czy Infakt.pl.